Maru Catering

Meretäis marudaid maitseid

MARU cateringi kogemus ulatub aastasse 2012, mil alustati Lennusadama ja Paksu Margareeta ametliku toitlustajana. Meie käe all saavad teoks eri suuruse ja tegumoega sündmused: vastuvõtud, firmapeod, banketid, sünnipäevad, pulmad, konverentsid, seminarid, piknikud ja grillpeod. Pakume toitlustust nii Lennusadamas, Paksus Margareetas kui tuleme teie valitud peokohta kogu vajamineva inventari ja toiduga kohale.

MARU cateringi kogemus ulatub aastasse 2012, mil alustati Lennusadama ja Paksu Margareeta ametliku toitlustajana. Meie käe all saavad teoks eri suuruse ja tegumoega sündmused: vastuvõtud, firmapeod, banketid, sünnipäevad, pulmad, konverentsid, seminarid, piknikud ja grillpeod. Pakume toitlustust nii Lennusadamas ja Paksus Margareetas kui tuleme teie valitud peokohta kogu vajamineva inventari ja toiduga kohale.

Phone: +372 59 129 790

kadrimarucatering.ee

Phone: +372 53 613 403

merilinmarucatering.ee

Maru kohvik on end sisse seadnud Lennusadamas, kõigest mõnikümmend meetrit merest. Muuseumi teisel korrusel asuvast kohvikust avaneb suurepärane vaade vesilennukite angaaridele, suvisel ajal saab istuda ka mõnusal väliterrassil. Kohvik on avatud muuseumi lahtiolekuaegadel, mil pakume nii kerget ampsu kui toekamat kõhutäit. Lisaks pakume grupitoitlustust, peame laste sünnipäevi ning broneerime kohvikut õhtusteks sündmusteks.

Phone: +372 53 613 403

merilinmarucatering.ee

Tuleme appi ka inventari rendiga – meil on olemas kõik vajalik, et korraldada pidulik õhtusöök 250le inimesele. Nimekirjast leiab varustust laudadest-toolidest lauanõude ja vaasideni. Kui on soov inventari rentida, võtke palun ühendust ja saadame teile täpsema info ning hinnakalkulatsiooni. Inventarile võib ise järgi tulla või kasutada meie transporditeenust.

Phone: +372 59 129 790

kadrimarucatering.ee

 • quote

  Üritus läks kenasti! Toit oli väga hea! Mõned asjad jäid üle (olid vist liiga uudsed, nagu magustoidud), samas teised asjad läksid kenasti. Kogused jäid isegi parajad. Teenindus oli superluks, jäin ülirahule noormeestega - kogu laud nägi väga kena välja, teenindaja oli väga tore ning asjalik ja kõik sujus ludinal. Mõeldi kaasa ning leiti parimad lahendused. Minu poolt ainult suurimad kiitused, kindlasti soovitan edasi teid. alla igasuguse arvestuse nii suhtumise kui sisu poolest.

  Kristel Maria

 • quote

  It was outstanding to say it with one word! Thank you very much for the great evening, the excellent food and the creative drinks!

  Carolin, DE-CIX

 • quote

  Pidu läks suurepäraselt, tänud Teiepoolse kogu korralduse eest! Tagasiside mõttes - muuseum oli maagiline, toit oli suurepärane, veinid ka, korraldus ja teenindus toimus filigraanselt, baarmen koos kokteilidega oli hea ja kogu järelteenindus samuti (kokku pandud toidud saime järgmine hommik kätte). Saan Teie korraldust kõigile soovitada, see oli suurepärane!

  Veiko

 • quote

  Meie üritus läks suurepäraselt ning kõik osalejad olid rahul. Ma usun, et ürituse õnnestumisel oli suur osa ka teie poolt pakutud toidul ning teeninduse kvaliteedil. Osalejad palusid kindlasti edasi öelda aitähh kokkadele, kes valmistasid need suurepärased road (eriti part). Nii mõnigi ütles mulle, et oli nähes menüüd natukene skeptiline, kuna parti on keeruline teha, kuid seda suurem oli nende üllatus hiljem. Meiepoolsed tänud ka kõigile teenindajatele, kes oma ülesannetega väga elegantselt ja silmatorkamatult toime tulid. Veelkord suur aitäh kõige eest.

  Aarne

 • quote

  Suur aitäh, et suht viimasel minutil leidsite aega meile need maitsvad söögid teha. Kõik jäid väga rahule ning toitu jagus hommikuni. Ma ise maitsesin vaid sooja sööki, kuid see andis aimu, et ilmselt ka ülejäänud toidud väga maitsvad. Maigustoit oli väga ilusti serveeritud. Poisid, kes toitu toomas ja grillimas käisid, olid väga kiired ja porfessionaalsed minu seisukohas. Ruttu saime laua kaetud ja pidu võiski alata :) Igatahes suur aitäh veelkord ning loodan, et see ei jää viimaseks korraks Teie käest teenust tellida.

  Johanna-Maria Aus

 • quote

  Meie poolt on teie teenusele hindeks 5+. Söök, kujundus, suhtumine ja teenindus olid kõik väga head ja kindlasti võimalusel soovitame teid teistele. Järgmise korrani 😊

  Jevgeni

 • quote

  Aitäh Sulle, projektijuhile, kes kohal käis, kokale ja kogu Maru Cateringi meeskonnale meie ürituse suurepärase korraldamise eest. Kõik läks väga hästi, toit oli ülimalt maitsev ja mitmekesine ning teeninduskvaliteet oli kõrgel tasemel. Teiega on mõnus koostööd teha, kuna olete vastutulelikud, paindlikud, operatiivsed ja ka loomingulised!!! Imelised olete!😊 Südamlikud tänusõnad juubilari ja kogu perekonna poolt! Suur-suur tänu ja edu edaspidiseks!

  Jelena

 • quote

  Pulmapidu läks imeliselt. Kõik oli väga ilusti kaetud, toidud olid imemaitsvad ja teenindus oli super. Külalised imestasid ja kiitsid ;) Kõik oli lihtsalt suurepärane, aitäh teile!

  Raido ja Marii

 • quote

  Jäin teiepoolse teeninduse, suhtluse ja täideviimisega väga rahule. Peopaiga ülespanek + väljanägemine oli väga ilus. Toidud olid maitsvad ja natuke huvitavamad kui ehk tavapäraselt. Usun, et see ei jää meie viimaseks peoks 😊

  Erkki

 • quote

  Pulmapidu läks väga hästi, abielu sai sõlmitud ja pidu oli vägev. Toit oli väga maitsev ja vastas sellele mida ootasime. Toidust kiideti ja endalegi väga maitses veisepõsk. Joogilaud oli ilus läbi terve peo. Teenindajad olid märkamatult kohal seal kus vaja. Aitäh teile ja kindlasti soovitan Maru cateringi teistelegi.

  Tanel

 • quote

  Suur aitäh imemaistvate suupistete eest! Ma arvan, et ma võin meie mõlema eest kosta, et suupisteid oli piisavalt ja just selliseid, mida on hea värskes õhus ja võib olla ka natuke jahedama ilmaga nautida. Hamburgerid olid vist kõige maitsvamad ning need kadusid ülimalt kiiresti. Mul ei õnnestunudki proovida, aga tagasiside oli ülivõrdes.


  Hetkel on raske, midagi täiendavalt soovitada.

  Margit

 • quote

  Meil oli väga tore õhtu! Kõik toidud olid väga maistvad, laste limonaad maitses neile eriti hästi ja teenindaja oli ka väga armas ja tubli.
  Alkoholi läks oodatust rohkem, aga ilmselt oli see tingitud sealsest temperatuurist, mis alguses oli üsna madal, kuid panime koridoride uksed kinni ning eks siis inimesed ka kütsid ruumi soojemaks.

  Inimene, kes teist sorti magustoidu sai, tänas väga erikohtlemise eest🙂Eriti kiidame teie suhtumist ja avatust kõikidele küsimustele ning erisoovidele.

  Reelika

 • quote

  Sünnipäev oli tõesti väga tore! Seda tänu erilisele kohale,kogu toitlustusele ja teg. ka minu suurepärastele külalistele.
  Kõik sel õhtul oli super!
  Pingsalt otsides mõtlesin välja ka ühe punkti objektiivse tagasiside jaoks. Alguse soe toit oleks ehk võinud veidi soojem olla. Aga selle-eest oli väga maitsev. Teeninduse poolt pole küll mingeid etteheiteid ega pakkumisi millegi parandamiseks.
  Jäime kõik väga rahule ja kokkuvõttes oli see kõik mulle parim sünnipäeva kingitus.

  Suur tänu hea organiseerimise ja maitsvate toitude eest.

  Rita

 • quote

  Kõik läks suurepäraselt ning toidud olid ülimaitsvad! Tänan väga hea koostöö eest!

  Märt

 • quote

  Tänan teid eilse eest. Kõik oli suurepärane ega oskaks paremat tahtagi.

  Kindlasti loodan, et saame ka tulevikus koostööd teha!

  Sotsiaalkindlustusamet

 • quote

  Täname meeldiva koostöö eest!

  Kõik oli hästi korraldatud/kaetud, suupisted olid ülimaitsvad ja pakendatud suurepäraselt ning mugavalt. 

  AS Lääne-Tallinna Keskhaigla

 • quote

  Suur tänu! 

  Kõik toidud olid väga maitsvad ja jagus ka järgmisteks päevadeks. Vanemad inimesed kiitsid just eriti veisepõske tema pehmuse ja huvitava kastme poolest. Sekserid olid ka väga rikkalikud ja pakkusid vaheldust tavapärastele valikutele. Kõik oli super! Marule tänu, et laud oli lookas ilma eelneva stressita - seekord läks kõik nii muretult ja pere jäi ka rahule. Aitäh!

  Loodan,et ka edaspidi on selliseid pakette tähtpäevade puhul võimalik tellida

  Meeri

 • quote

  Me jäime väga rahule, kõik olid õnnelikud. Suured tänud, et tegite meie tupsude õhtu nii toredaks:)

  Toit oli super maitsev- kokale pai:)


  MTÜ EIT Tugiliisu

 • quote

  Jäime üritusega väga rahule ja toit oli imemaitsev.

  Aitäh teile!

  Pirita Hambaravi OÜ

 • quote

  Aitäh eilse cateringi eest! Toit oli väga maitsev ja teenindus suurepärane – kiire, viisakas, abivalmis.

  Helle

 • quote

  Meie väike pidu läks igati hästi. Toidud söödi kõik ära ja oldi rahul, eriti suupistetega. Teenindus oli samuti super – kiire ja sõbralik.


  Ilusat aasta lõppu soovides

  Hansab

 • quote

  Üritus möödus väga hästi ja viperusteta. Teie teenuse ja toitudega jäime väga rahule. Kõik oli väga maitsev, eriti kiideti šokolaadikooki 😊

  Koolisport OÜ

 • quote

  Söök oli maitsev! Teinekordki kavatsen toidu teilt võtta 🙂

  Ergo

 • quote

  Tere! Üritus möödus hästi ja jäime teenusega väga-väga rahule! Toidud olid suurepärased,  nii magus, soolane kui taimne, kõik ainult kiitsid! Kindlasti pöördume teie poole ka tulevikus 🙂  Veel kord suur tänu teile!

  Pooltoon OÜ

 • quote

  Jäime väga rahule nii söögi kui teenindusega.Kindlasti võtaksime ise uuesti kui soovitaksime ka tuttavatele. Suur aitäh!

  Martin

 • quote

  Kõik oli viimasepeal. Kali näiteks osutus nii popiks, et oleks võinud rohkem olla ja kompotti kiideti ka. Toidu rohkus ja headus oli igatahes õhtu märksõnaks ja oleme super rahul!

  M @ P Nurst

 • quote

  Tänan eilse ürituse eest ja niivõrd kiire reageerimise eest. Toit oli
  maitsev, teenindajad tubli ja kõik sujus väga kenasti. Loodan, et saite või
  saate kenasti kõik inventari ka kohapealt kätte.

  Hepsor P113 OÜ

 • quote

  Uurisin kolleegidelt eilse cateringi kohta ja sain positiivse tagasiside.
  Kartulisalat oli mõnus kodune.
  Couscousi salatit võiks isegi kodus järgi proovida teha, kui külalised tulevad.
  Mõlemad koogikesed olid mega head
  Kogused olid täpselt parajad, järgi jäi ainult lavaširulle. Nende kohta öeldi, et tükid oleks võinud väiksemad olla 😊

  Aga maitseid kiideti ja jäädi väga rahule. Virge tegi mulle puuviljavaagnast pilti, see oli küll väga uhke ja nägi kena välja.


  Age Vest-Paabo

 • quote

  Good morning Kadri,
  Thanks for your support with yesterday's event. The food and service was great.

  Embassy of Sweden

 • quote

  Kõik sujus ülihästi, toit oli väga maitsev (eriti kiideti näiteks krevetikorvikesi) ja seda oli üldiselt piisavalt, torti jäi ehk natukene väheks.
  Kõik asjad toodi kenasti kohale ja seati üles, eriti mugav oli, et nõud võisime tagastada järgmisel õhtul (ei olnud samal õhtul vaja sellega tõmmelda). Teenindus oli erakordselt meeldiv ja meeleldi kasutaksime teie teenuseid teinekordki.


  Paul Jaakson

 • quote

  Aitäh,

  Toidud olid oivalised ja koguseliselt klappis.😋😊
  Kiitke ka kokka.


  Kersti Vahtramäe

 • quote

  Kõik sujus ilusalt ja toitu jagus piisavalt. Täna käidi ka viimastel nõudel järgi.

  Proimplant

 • quote

  Tänud, suupisted oli väga maitsvad ja piisas kõigile 😊


  Nordecon

 • quote

  Toidud ja teenindus väga head.
  Kõik sujus hästi!
  Külalised kiitsid eriti veiseliha (veisepõsk?).
  Suur aitäh!


  Tiina Reivik

 • quote

  Meil läks kõik väga hästi, tänan küsimast. Ma ise küll koha peal ei olnud,
  kuid kausid said väga head tagasisidet.
  Nii kausse, kui ka toitu nende sees oli väga parajalt ja kõik said endale
  meelepärase välja valida :)

  Kindlasti sooviksime ka mõnel järgmisel korral Teiega koos oma üritusi
  planeerida.


  VERIFF OÜ

 • quote

  Toit ja laua kujundus said palju kiidusõnu!
  Aitäh!

  Eesti Tuuleenergia Assotsiatsioon

 • quote

  Meie pidu läks hästi korda,teie toidud olid väga maitsvad ja teenendajad toredad.Suur tänu Teile!

  Riine

 • quote

  Meil läks eile väga hästi — südamest suur aitäh teile kogu töö eest.
  Olime keeruline klient, aga suutsite meie mured kõik ilusasti lahendada ja suhtlus oli mõnus.
  Kiideti ka väga teenindust ja toitu. Kummardus teie ees.


  EJN Europe Jazz Network

 • quote

  Esmalt kiidaksin teenindust - emaili teel infovahetus läks väga sujuvalt,
  mis mulle beebiga kodusena sobis väga, et sain vaikselt lapse uneaegadel
  toimetada. Muudatused/kohendused käisid sujuvalt ja stressivabalt.
  Ka peokohas käinud personal oli tore - toimetasid iseseisvalt, viisakalt,
  õigeaegselt jne. Lisaks enne pidu helistati veel üle igaks juhuks, et kas
  klaase tõesti polnud vaja - sellised kontrollküsimused kindlasti head.

  Toidu osas oskaksin ka vaid head öelda, külalised uurisid, mis cateringiga
  tegemist ja osadel oli võrdlus hiljutine olemas mõne muuga ning kiitsid
  teie toite väga. Kõige enam kuulsin kiidusõnu salatite ja kala- ning
  lihavalikute kohta, samuti tortillade ja kevadrullide osas. Olgugi, et
  kalaga kartulisalat oli enamusele täiesti uus kogemus, siis pigem oli see
  positiivseks üllatuseks mitmetele.
  Samuti buffee visuaalne pool oli kena (mitmetasandiline jne), mis kindlasti
  oli ka meile oluline. Ja mustad taldrikud samuti sobisid väga hästi!

  Kindlasti julgen teid teistele soovitada ja pean ise ka tulevikus meeles!

  Liisa

 • quote

  Kôik oli vàga maitsev ja nagu mulle ikka kombeks siis tellisin liiga palju aga vàhemalt ei jàànud puudu!

  Tànan meeldiva teeninduse eest  Marit

 • quote


  Tänan, kõik sujus tõepoolest hästi! Toit oli suurepärane ja teenindus igati ootuspärane ☺


  AS Lääne-Tallinna Keskhaigla